Witaj w domu FM WORLD

Materialna strona życia, w którym otacza się każdy z Nas to szereg kosztów, które często niwelują marzenia. Same pieniądze szczęścia nie dają, jednak piękne jest to co można za nie dostać. Sama zmiana pracy często nie wystarczy. Wiele osób z tego powodu odnalazło swoje miejsce w marketingu wielopoziomowym gdzie możliwości zarobkowe są praktycznie nieograniczone. Wystarczy jedynie odpowiednie zaangażowanie i sumienna praca każdego dnia. Tutaj przydaje się plan działania i nabywanie kompetencji, które sprawiają, że inni ludzie pójdą za Nami w tym biznesie. Program motywacyjny Witaj w domu edycja 2017 roku to szansa dla każdego partnera współpracującego z FM WORLD, który w odpowiedni sposób rozbudowy-wuje własne struktury. Dzięki programowi witaj w domu każdy ma możliwość otrzymania podwójne prowizji za wynagrodzenie. To świetna okazja dla osób zaangażowanym w ten biznes. Program witaj w domu powstał z myślą o codziennych wydatkach, które wielu przypadkach dotykają finansowo. Dodatkowa prowizja to szansa na zupełnie inne zagospodarowanie budżetu domowego i własnych przyjemności.

Zasady udziału w programie

  • Start: 1 stycznia 2017 r.
  • Zakończenie: 31 grudnia 2017 r.
  • Miesiąc bazowy: wrzesień 2016
  • Dla kogo: dla Partnerów Biznesowych FM WORLD na Poziomach efektywności od 0% do 21%, Perłowej Orchidei i Amarantowej Orchidei

 

Za każdy miesiąc, w którym zbudujesz modelową strukturę w ilości 6 odnóg i spełnisz warunki dodatkowe na poziomach od 9% do 18% otrzymasz podwójne wynagrodzenie  z programu Witaj w domu (punkty własne i grupowe oraz Obrót punktowy z września 2016 r.). W przypadku kwalifikacji z poziomu 21% (6 odnóg) FM WORLD wypłaci Ci Megabonus mieszkaniowy w wysokości aż 2 000 PLN. Dodatkową prowizję możesz wydać na to co tylko chcesz i czego potrzebujesz. Dobrym pomysłem może okazać się spłata raty kredytu, rachunków, inwestycja w wyposażenie wnętrza, produkty dla domu.

W każdym z kolejnych miesięcy współpracy z FM WORLD możesz walczyć o nowy Megabonus, nawet jeśli po drodze powinęła Ci się noga. Jeśli jesteś Perłową i Amarantową Orchideą i do-modelujesz swoją strukturę do wzorca (6 odnóg, najsłabsza 5 000 pkt.), też otrzymasz od FM WORLD Megabonus mieszkaniowy.

Jak budować?

  • na co najmniej 5 odnogach (premiowany jest nie sam poziom, ale modelowa struktura)
  • jeśli jesteś np. na poziomie 12%, ale masz trzy odnogi, musisz domodelować swoją strukturę do wzorcowej (5 lub 6 odnóg, najsłabsza 600 pkt.); wtedy otrzymasz Dodatkowe Wynagrodzenie/Dodatkowy Rabat handlowy z poziomu 12%