Zarabianie z FM WORLD

Warto zadbać o wyznaczenie swojego finansowego celu w czasie współpracy z FM WORLD. To jaki kierunek i cel sobie wybierzemy sprawi, że będzie Nam łatwiej odnaleźć się w działaniach. Te mniejsze cele finansowe z pewnością wymagać będą mniejszego zaangażowania. Duże zarobki, a nawet niezależność finansowa z pewnością zaowocuje pełną determinacją i zaangażowaniem na 100%. Zarabianie z FM WORLD jest o tyle proste,  że opiera się na gotowym systemie przygotowanym przez liderów grupy. Wskazówki poniżej pozwolą jasno określić sobie wytyczne i obrać prawidłowy kierunek. Po spełnieniu celu w każdej chwili masz możliwość obrania kolejnego, który okaże się większym wyzwaniem.

Cel finansowy w FM WORLD

Poniższe schematy i wskazówki stanowią propozycję dla partnerów biznesowych FM WORLD. Na ich podstawie masz możliwość uzyskiwać podobne dochody w kolejnych miesiącach. Warto zapoznać się z planem marketingowym FM WORLD dostępnym tutaj. Sama prowizja wypłacana przez FM WORLD uzależniona jest od obrotu własnego, modelowej struktury, różnicy w poziomach między własnym kontem a dolną linią, programów motywacyjnych i szeregu promocji. Do prowizji należy doliczyć również marżę z tytułu sprzedaży produktów FM WORLD Polska co przekłada się na zarobki w FM WORLD.

 

Cel: 200 PLN / miesięcznie

Wskazówka: Sprzedaż bezpośrednia / zarobek z marży

Początki współpracy z FM WORLD to przede wszystkim sprzedaż produktów z zarabianiem z marży 43%. Sprzedając 1 perfum zarabiamy w granicach 20zł. Wystarczy udać się do kilku znajomych, a także Naszych bliskim (np. ciocia, wujek, babcia) którzy z pewnością skorzystają z oferty wysokiej jakości produktów. Na tej podstawie zarobki rzędu 200zł miesięcznie okazują się być banalnie proste i zajmują wyjątkowo mało czasu.

Warto zrobić:

 • Noś katalogi zawsze przy sobie, prezentuj je znajomym i rodzinie
 • Z uśmiechem opowiadaj o produktach wskazując na Twoje ulubione
 • Stwórz listę stałych klientów – opiekuj się nimi tak aby zawsze mieli Twoje produkty
 • Przygotuj BOX z produktami, który zostawisz klientom na przetestowanie

Jak zwiększać zyski?

Korzystaj z promocji dostępnych w FM WORLD – np. przeceny  i promocje wybranych produktów, udział w programach motywacyjnych, bezpłatna wysyłka. Warto zadbać o udział w programie Na dobry początek dzięki któremu możemy odebrać zestawy produktów przez pierwsze 3 miesiące współpracy.

 

Cel: 500 PLN / miesięcznie

Wskazówka: Intensywna sprzedaż bezpośrednia + rabaty za obrót własny

Ten etap to najczęściej rozwinięcie pierwszego. Już posiadasz listę stałym odbiorców zadowolonych z produktów FM WORLD. Dodatkowo coraz więcej osób również chce dokonać zakupu. Na tym etapie warto zadbać o dobry plan, tak aby każdy klient mógł na bieżąco zamawiać produkty. Stały kontakt jest tutaj bardzo istotny, a entuzjazm sprawi, że jeszcze bardziej przyciągniesz do siebie inne osoby. Obrót własny generuje rabat handlowy ze sprzedaży produktów i własnego używania, warto na bieżąco poszerzać listę klientów zwiększając własne zyski.

Warto zrobić:

 • Noś katalogi zawsze przy sobie, prezentuj je znajomym i rodzinie
 • Z entuzjazmem opowiadaj o produktach – pokazuj swoje ulubione
 • Bądź w stałym kontakcie z klientami, zapisuj co zamawiali, pytaj o opinię, dzwoń regularnie pytająć czy coś dla nich zamówić
 • Przygotuj BOX z produktami, który zostawisz klientom na przetestowanie produktów
 • Proś o rekomendację i polecenie tak aby Twój klient Cię polecił

Jak zwiększać zyski?

Korzystaj z promocji dostępnych w FM WORLD – np. przeceny i promocje wybranych produktów, udział w programach motywacyjnych, bezpłatna wysyłka. Uczęszczaj na spotkania ze swoim sponsorem. Miej stały kontakt z liderem grupy, który wskaże Ci przydatne wskazówki i porady. Naucz się systemu opracowanego przez Twojego lidera i szukaj zaangażowanej osoby do biznesu MLM.

 

Cel: 1 000 PLN / miesięcznie

Wskazówka: Sprzedaż bezpośrednia + budowanie grupy MLM

Jesteś na etapie w którym sprzedaż bezpośrednia dobrze Ci wychodzi. Znasz już podstawy sprzedaży i poznajesz biznes MLM. Tutaj zaczynają pojawiać się pierwsze osoby, które chcą się zaangażować. Nowe osoby, które pojawią się w Twojej strukturze zrobią na początku to samo co ty robiłeś wcześniej – zajmą się sprzedażą bezpośrednią dzięki czemu wygenerują obrót w obrębie Twojej struktury. To bardzo dobra wiadomość zarówno dla Ciebie jak i osób dla których ten biznes jest nowy. W ich przypadku zaczynają się pojawiać pierwsze pieniądze ze sprzedaży, która nie wymagała dużej ilości czasu. Ty za to zarabiasz już nie tylko z marży ale również z obrotu wypracowanego w obrębie Twojej struktury.

Warto zrobić:

 • Noś katalogi zawsze przy sobie, pokazuj możliwości biznesowe MLM, jeśli ktoś nie jest zainteresowany sprzedawaj produkty
 • Z entuzjazmem opowiadaj o biznesie MLM i produktach
 • Bądź w stałym kontakcie z klientami i osobami z Twojej struktury. Opieka tych osób jest niezwykle istotna – w późniejszym etapie Twoja grupa Cię zduplikuje.
 • Przygotuj BOX z produktami, który zostawisz klientom i nowym osobom w grupie po to aby przetestowały asortyment
 • Proś o rekomendację i polecenie tak aby Twój klient Cię polecił
 • Ucz się biznesu MLM i przekazuj tą wiedzę osobą w Twojej grupie, pokazuj im system i opowiadaj o produktach
 • W czasie spotkań z nowymi osobami zadbaj o to abyś miał wszystkie materiały, a także o to aby był stały dostęp do Internetu

Jak zwiększać zyski?

Pokazuj promocje w FM WORLD członkom własnej struktury. Bierz udział w programach motywacyjnych. Na poziomie 9% skorzystaj z nr dodatkowego. Buduj modelową strukturę opartą na 4-6 odnogach. Ucz się biznesu MLM i poznawaj system. Jeśli Twoja grupa dysponuje taką wiedzę poznaj standardy kompetencji. Na tym etapie warto zacząć czytać książki o MLM i biznesie. Szczególnie pomocna może okazać się: Trener marketingu sieciowego Edward Ludbrook – która pokazuje jak kompetencje i ich nabywanie jest istotne w marketingu wielopoziomowym.

 

Cel: 2 000 PLN / miesięcznie

Wskazówka: Sprzedaż bezpośrednia (zarobek z marży) + budowanie grupy w marketingu sieciowym

Wynagrodzenie w tej wysokości z powodzeniem wypracujesz dzięki sprzedaży bezpośredniej, czyli zarobkowi z marży i zbudowaniu struktury na poziomie efektywności 18%. Istotna na tym etapie jest pomoc osobą w Twojej strukturze. Jeśli oni osiągną takie wyniki jak ty – ty osiągniesz jeszcze wyższe.

Jak zwiększać zyski?

Bierz udział w programach motywacyjnych. Na tym etapie warto postawić na program Witaj w domu z możliwością odebrania podwójnej prowizji. Dodatkowo niezwykłą okazją może okazać się szkolenie LUX z tytułu programu motywacyjnego Wyprawa po wiedzę. Bierz udział również w szkoleniach, cały czas nabywaj kompetencji.

 

Cel: 3 500 PLN / miesięcznie

Wskazówka: Budowanie grupy w marketingu sieciowym

Wynagrodzenie rzędu 3 500 PLN można uzyskać już na poziomie efektywności Złotej Magnolii (21%). Dodatkowo program motywacyjny Witaj w domu może przynieść dodatkowe wynagrodzenie na poziomie 2000zł miesięcznie. Po spełnieniu kwalifikacji mamy 21% zagwarantuje Nam również pełną dopłatę do podstawowej wersji luksusowego samochodu marki Mercedes bądź Mazda.

Poza poziomem:

 • wprowadzić posiadany Numer Dodatkowy na wyższy poziom efektywności
 • wziąć kolejny Numer Dodatkowy i rozwinąć go do dowolnego poziomu efektywności